Cloud

Testimonials

Img

We love to hear from our parents!

Comments From Parents

If you have feedback or words of praise that you would like to share, please submit your review at the bottom of this page.

 • img
  Lujza K.

  “Moja dcérka sem chodila dva roky a boli sme veľmi spokojní. Do škôlky sa ráno tešila, čo bol najäčší dôkaz, že sa tam cítila dobre. Sú tam skvelé učiteľky s ukážkovým prístupom, je vidieť že majú rady svoju prácu a na deťoch im skutočne záleží. Veľa sa tam aj naučila, už v dvoch rokoch vedela čítať tlačené písmená v abecede, poznala číslice a naučila sa veľa anglických slovíčok a pesničiek. Pani Jurečková vždy dbala na to, aby klienti bolo spokojí a neustále sa zlepšovali. Handprints veľmi odporúčam.”

 • img
  Dagmar K.

  “Citlivý prístup k deťom, podpora ich kreativity, veľa rozmanitých aktivít.”

 • img
  Lucia M.

  Úžasná škôlka, príjemná atmosféra, milí vyučujúci, premyslený výchovno-vzdelávací systém a vynikajúce zdravé jedlo:). Deti, ktoré začnú navštevovať Handprints, nechcú večer odchádzať domov.”

 • img
  Július K.

  “Aj moja vnučka miluje miss Majku. Niečo na tej Majke bude!:-)”

 • img
  Monika Š.

  “Náš Tomi navštevuje Handprints od júna 2015. Na konci prvého týždňa ma bez prolémov chytil za ruku ked sme spolu kráčali po chodníku čo pred tym neexistovalo 🙂 . Začal viac rešpektovať nás rodičov aj svoju sestru. Jeho učiteľka Majka má s deťmi fantastický vzťah. Tomáško ju miluje a sme radi, ze je naše dieťa v dobrých a láskyplných rukách kde sa nešetrí pohladením :-). “

 • img
  Jen K.P.

  “Thank you for all the hard work you’ve been doing with the kids. My son was able to write the words on the paper himself and knew almost all of the letters! I was amazed, he usually hates writing and definitely didn’t know the letters without help before.”

 • img
  Hudson family

  “I can’t believe the amount of growth my son has experienced in just two years at Handprints International. He has gained confidence, fine-tuned his social skills and has developed strong academic skills. Handprints is a clean, supportive and welcoming facility. Management is always willing to help.  They helped us with adaptation process a lot!  I just wanted to thank you for making my son’s transition to Bratislava a wonderful, warm experience. We feel so blessed to have found you”.

 • img
  Martina K.

  “Handprints  has been wonderful, Mrs.Peťka and Miss Majka are such an amazing team. It’s a blessing  to know my boys are in good hands.  Thank you, Handprints!”.

 • img
  Andrea S.

  Teachers and staff really care about my child. I could think of no better place to start in school life.” 

Want to leave your review?